Başarılarımız

BRİSASPOR 2017 SEZONU BAŞARILARI

KAÇKAR BİSİKLET KIŞ ANTRENMANI MTB YARIŞI –İSTANBUL (15 OCAK 2017)

Elit Erkekler Birincisi Abdülkadir KELLECİ

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.AYAK YOLYARIŞMALARI – ALANYA (02-05 ŞUBAT 2017)

Büyük Erkeler yol yarışı birincisi Kemal Küçükbay

Büyük Erkeler yol yarışı İkincisi Mustafa Köklü

Büyük Erkeler yol yarışı üçüncüsü Yunus Emre Yılmaz

Büyük Erkeler yol yarışı ikincisi Mustafa Köklü

Büyük Erkeler yol yarışı üçüncüsü Onur Balkan

Büyük Erkekler Kriteryum yarışı ikincisi Onur Balkan

Büyük Erkekler Kriteryum yarışı üçüncüsü Kemal Küçükbay

Genel Takım Klasmanı Şampiyonu BRİSASPOR Büyük erkek takımı

Büyük Bayanlar yol yarışı üçüncüsü Cansu Türkmenoğlu

Büyük Bayanlar kriteryum yarışı birincisi Beyza Kahveci

Büyük Bayanlar kriteryum yarışı Üçüncüsü Cansu Türkmenoğlu

Genel Takım Klasmanı Şampiyonu BRİSASPOR Bayan takımı

Genç Erkekler Yol yarışı Birincisi Halil İbrahim Doğan

Genç Erkekler Kriteryum yarışı İkincisi Eşref Batuhan Pekcan

Genç Erkekler Kriteryum yarışı İkincisi Halil İbrahim Doğan

Genel Takım Klasmanı ikincisi BRİSASPOR Genç erkek takımı

Yıldız Erkekler Yol yarışı Üçüncüsü Tahir Buğra Yiğit

ULUSLARARASI KUZEY KIBRIS BİSİKLET YOLYARIŞMALARI-KIBRIS (16-19 ŞUBAT 2017)

Büyük Erkeler yol yarışı Kuzey Kıbrıs Güzellikleri Forması birinciliği Mustafa KÖKLÜ

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.AYAK YOLYARIŞMALARI-MUĞLA-ORTACA (17-19 MART 2017)

Büyük Erkeler yol yarışı birincisi Yunus Emre Yılmaz

Büyük Erkekler Kriteryum yarışı ikincisi Yunus Emre Yılmaz

Büyük Erkekler Genel takım klasmanı ikincisi Brisaspor

Genç Erkekler Yol yarışı Birincisi Eşref Batuhan Pekcan

Genç Erkekler Kriteryum yarışı İkincisi Halil İbrahim Doğan

Genç Erkekler Genel Takım Klasmanı şampiyonu Brisaspor

Büyük Bayanlar yol yarışı birincisi Ayşe Çakır

Büyük Bayanlar yol yarışı ikincisi Cansu Türkmenoğlu

Büyük Bayanlar kriteryum yarışı birincisi Cansu Türkmenoğlu

Büyük Bayanlar kriteryum yarışı üçüncüsü Beyza Kahveci

Büyük Bayanlar Genel takım klasmanı ikincisi Brisaspor

Yıldız Erkekler Yol yarışı Birincisi Tahir Buğra Yiğit

Yıldız Erkekler Kriteryum yarışı ikincisi Tahir Buğra Yiğit

ÇAKABEY YOLYARIŞMALARI-İZMİR (23-24 MART 2017)

Büyük Erkeler yol yarışı birincisi Abdülkadir Kelleci

Büyük Erkeler yol yarışı ikincisi Kemal Küçükbay

Büyük Erkeler yol yarışı üçüncüsü Yunus Emre Yılmaz

Büyük Erkekler Genel takım klasmanı birincisi Brisaspor

ULUSLARARASI MANAVGAT MARATON DAĞ BİSİKLETİ YARIŞI –ANTALYA(26 MART 2017)

Elit Erkeler birincisi Abdülkadir Kelleci

Elit Bayanlar birincisi Ayşe Çakır

ULUSLARARASI UCI S2 STAGE RACE DAĞ BİSİKLETİ YARIŞI –SIRBİSTAN(31 MART-02 NİSAN 2017)

Elit Erkeler Üçüncü etap Üçüncüsü Abdülkadir Kelleci

Elit Erkeler Genel Ferdi Klasman üçüncüsü Abdülkadir Kelleci

BÜYÜKÇEKMECE MTB CUP DAĞ BİSİKLETİ YARIŞI –İSTANBUL(01-02 NİSAN 2017)

Büyük Erkeler birincisi Onur Balkan

Büyük Bayanlar birincisi Ayşe Çakır

Büyük Bayanlar ikincisi Cansu Türkmenoğlu

Genç Erkekler Birincisi Halil İbrahim Doğan

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 3.AYAK YOLYARIŞMALARI-ADANA (11-12 NİSAN 2017)

Genç Erkekler yol yarışı Birincisi Halil İbrahim Doğan

Genç Erkekler kriteryum yarışı ikincisi Halil İbrahim Doğan

Genç Erkekler Genel Takım Klasmanı şampiyonu Brisaspor

Büyük Bayanlar yol yarışı birincisi Ayşe Çakır

Büyük Bayanlar Kriteryum yarışı birincisi Ayşe Çakır

Büyük Bayanlar Genel takım klasmanı şampiyonu Brisaspor

Yıldız erkekler (A) kriteryuım yarışı üçüncüsü Tahir Buğra Yiğit

ULUSLARARASI TOUR OF MERSİN 2,2 YOL YARIŞI –MERSİN (20-23 NİSAN 2017)

Büyük Erkekler Tour of Mersin yokuş klasmanı üçüncüsü Yunus Emre Yılmaz

Büyük Erkekler Tour of Mersin Genel takım klasmanı beşincisi Brisaspor

ŞANLIURFA BELEDİYESİ YOL YARIŞI –ŞANLIURFA (30 NİSAN 2017)

Büyük Erkeler birincisi Abdülkadir Kelleci

Büyük Erkeler üçüncüsü Adil Deniz Karacağil

Genç Erkekler Birincisi Halil İbrahim Doğan

Genç Erkekler dördüncüsü Eşref Batuhan Pekcan

Genç Erkekler Beşincisi Yusuf Ziya Kelav

BALKAN YOL BİSİKLETİ, ŞAMPİYONASI –BOSNA HERSEK (29-30 NİSAN 2017) Milli takım

Nadir Yavuz Milli takım Menajeri

Büyük erkek Kemal Küçükbay

U-23 Erkek Onur Balkan

U-23 Erkek Yunus Emre Yılmaz

BURSA –BALIKESİR YOL YARIŞI –BURSA –BALIKESİR (06-07 MAYIS 2017)

Büyük Erkeler Bursa kriteryum yarışı ikincisi Onur Turgut

Büyük Erkekler Bursa kriteryum yarışı Genel takım klasmanı ikincisi Brisaspor

Büyük Erkeler Balıkesir kriteryum yarışı üçüncüsü Emin Koçan

Büyük Erkekler Balıkesir kriteryum yarışı Genel takım klasmanı ikincisi Brisaspor

ULUSLARARASI ARNAVUTKÖY DAĞ BİSİKLETİ YARIŞI –İSTANBUL (06-07 MAYIS 2017)

Büyük Bayanlar eliminatör Yarışı üçüncüsü Ayşe Çakır

Büyük Erkekler üçüncüsü Abdülkadir Kelleci

Genç Erkekler birincisi Halil İbrahim Doğan

ULUSLARARASI SUNNY BEACH YOL YARIŞI BULGARİSTAN (08-11 MAYIS 2017)Milli takım

Genç Erkekler 1. Etap ikincisi Halil İbrahim Doğan

Genç Erkekler Genel Ferdi klasman ikincisi Halil İbrahim Doğan

Genç Erkek Eşref Batuhan Pekcan

ULUSLARARASI TOUR OF ANKARA 2,2 YOL YARIŞI –ANKARA(11-14 MAYIS 2017)

Büyük Erkekler Tour of Ankara 2.etap ikincisi Kemal Küçükbay

Büyük Erkekler Tour of Ankara Genel takım klasmanı beşincisi Brisaspor

ULUSLARARASI GAZİANTEP DAĞ BİSİKLETİ YARIŞI –GAZİANTEP (21 MAYIS 2017)

Büyük Erkekler birincisi Abdülkadir Kelleci

Genç Erkekler birincisi Halil İbrahim Doğan

Büyük Bayanlar İkincisi Cansu Türkmenoğlu

ULUSLARARASI MEDENİYERTLER TURU –MARDİN-BATMAN-DİYARBAKIR (23-25 MAYIS 2017)

Büyük Erkekler Mardin Kriteryum yarışı üçüncüsü Mustafa Köklü

Genç Erkekler Mardin Kriteryum yarışı birincisi Yusuf Ziya Kelav

Genç Erkekler Mardin Kriteryum yarışı üçüncüsü Halil İbrahim Doğan

Genç Erkekler Batman Kriteryum yarışı ikincisi Halil İbrahim Doğan

Büyük Erkekler Batman Kriteryum yarışı birincisi Abdülkadir Kelleci

Büyük Erkekler Batman Kriteryum yarışı ikincisi Kemal Küçükbay

Genç Erkekler Diyarbakır Kriteryum yarışı birincisi Halil İbrahim Doğan

Genç Erkekler Diyarbakır Kriteryum yarışı üçüncüsü Yusuf Ziya Kelav

Büyük Erkekler Diyarbakır Kriteryum yarışı birincisi Kemal Küçükbay

TÜRKİYE YOL BİSİKLETİ ŞAMPİYONASI –SAKARYA (29 HAZİRAN-01 TEMMUZ 2017)

Büyük Erkekler Zamana karşı Türkiye üçüncüsü Onur BALKAN

Büyük Erkekler Yol yarışı Türkiye Şampiyonu Onur BALKAN

Büyük Erkekler Takım klasmanı Türkiye ikincisi BRİSASPOR

KOCAELİ DİRİLİŞ KUPASI DAĞ BİSİKLETİ YARIŞI –KOCAELİ (02 TEMMUZ 2017)

Büyük Erkekler birincisi Abdülkadir Kelleci

Büyük Erkekler İkincisi Onur Balkan

Büyük Bayanlar birincisi Ayşe Çakır

Büyük Bayanlar İkincisi Cansu Türkmenoğlu

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 4.AYAK YOLYARIŞMALARI-MALATYA (05-07 TEMMUZ 2017)

Genç Erkekler yol yarışı Birincisi Eşref Batuhan Pekcan

Büyük Bayanlar yol yarışı Birincisi Ayşe Çakır

Genç Erkekler zamana karşı yarışı üçüncüsü Kadir Gök

Büyük Bayanlar zamana karşı yarışı Birincisi Ayşe Çakır

Büyük Bayanlar zamana karşı yarışı üçüncüsü Beyza Kahveci

Genç Erkekler Kriteryum yarışı ikincisi Eşref Batuhan Pekcan

Yıldız Erkekler Kriteryum yarışı birincisi Tahir Buğra Yiğit

Büyük bayanlar Kriteryum yarışı birincisi Beyza Kahveci

Büyük bayanlar Kriteryum yarışı ikincisi Ayşe Çakır

Genç Erkekler Genel Takım Klasmanı şampiyonu Brisaspor

ULUSLARARASI ANKARA CUP DAĞ BİSİKLETİ YARIŞI –ANKARA (08-09 TEMMUZ 2017)

Büyük Erkekler birincisi Abdülkadir Kelleci

Büyük Erkekler Üçüncüsü Yunus Emre Yılmaz

Büyük Bayanlar üçüncüsü Ayşe Çakır

Genç erkekler üçüncüsü Eşref Batuhan Pekcan

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA YOL YARIŞI –KASTAMONU (15 TEMMUZ 2017)

Büyük Erkekler birincisi Emin Koşan

Genç erkekler birincisi Kadir Gök

Genç erkekler ikincisi Eşref Batuhan Pekcan

Genç erkekler üçüncüsü Yusuf Ziya Kelav

DAĞ BİSİKLETİ BALKAN ŞAMPİYONASI –YÜNANİSTAN (14-15 TEMMUZ 2017)/h3>
Büyük Erkekler Dağ Bisikleti Balkan üçüncüsü Abdülkadir Kelleci

Büyük Erkekler Dağ Bisikleti Balkan sekizincisi Yunus Emre Yılmaz

Büyük Bayanlar Dağ Bisikleti Balkan üçüncüsü Ayşe Çakır

DAĞ BİSİKLETİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI –İSTANBUL(22-23 TEMMUZ 2017)

Büyük Erkekler Dağ Bisikleti Türkiye ikincisi Abdülkadir Kelleci

Büyük Erkekler (U -23) Dağ Bisikleti Türkiye üçüncüsü Yunus Emre Yılmaz

Büyük Bayanlar Dağ Bisikleti Türkiye şampiyonu Ayşe Çakır

Genç Erkekler Dağ Bisikleti Türkiye ikincisi Kadir Gök

AVRUPA PİST ŞAMPİYONASI –(MİLLİ TAKIM) PORTEKİZ (18-23 TEMMUZ 2017)

Büyük Erkekler Onur Balkan

AVRUPA EYOF GENÇLİK OLİMPİYATI –(MİLLİ TAKIM) MACARİSTAN (18-23 TEMMUZ 2017)

Yıldız Erkekler Tahir Buğra Yiğit

AVRUPA YOL ŞAMPİYONASI –(MİLLİ TAKIM) İTALYA (27-30 TEMMUZ 2017)

Genç Erkekler Eşref Batuhan Pekcan

Büyük Erkekler Onur Balkan

Büyük Erkekler Yunus Emre Yılmaz

ULUSLARARASI KAYSERİ CUP ( C-1)DAĞ BİSİKLETİ YARIŞI –KAYSERİ (10-13 AĞUSTOS 2017)

Büyük Erkekler Eliminatör yarışı ikincisi Abdülkadir Kelleci

Büyük Erkekler Eliminatör yarışı Üçüncüsü Yunus Emre Yılmaz (Milli takım)

Büyük Erkekler Cross Contry yarışı birincisi Abdülkadir Kelleci

Büyük Bayanlar ikincisi Ayşe Çakır (Milli takım)

Büyük Bayanlar üçüncüsü Cansu Türkmenoğlu(Milli takım)

Genç erkekler ikincisi Eşref Batuhan Pekcan

Genç erkekler üçüncüsü Kadir Gök

Yıldız Erkekler (A) Üçüncüsü Tahir Buğra Yiğit

TÜRKİYE YOL BİSİKLETİ ŞAMPİYONASI –KAYSERİ (14-16 AĞUSTOS 2017)

Büyük Bayanlar 2017 Zamana karşı Türkiye şampiyonu Cansu Türkmenoğlu

Büyük Bayanlar 2017 Zamana karşı Türkiye ikincisi Ayşe Çakır

Büyük Bayanlar 2017 Zamana karşı Türkiye üçüncüsü Beyza Kahveci

Yıldız Erkekler (A) 2017 Yol yarışı Türkiye şampiyonu Tahir Buğra Yiğit

Büyük Bayanlar 2017 Yol yarışı Türkiye şampiyonu Cansu Türkmenoğlu

Genç Erkekler 2017 Yol yarışı Türkiye üçüncüsü Eşref Batuhan Pekcan

Genç Erkekler 2017 Takım klasmanı şampiyonu BRİSASPOR

Büyük Bayanlar 2017 Takım klasmanı şampiyonu BRİSASPOR

YOL BİSİKLETİ BALKAN ŞAMPİYONASI –ROMANYA ( 18-20 AĞUSTOS 2017)

Yıldız Erkekler(A) Tahir Buğra Yiğit Balkan şampiyonu (Milli takım)

Genç Erkekler Eşref Batuhan Pekcan (Milli takım)

Genç Erkekler Halil İbrahim Doğan (Milli takım)

ULUSLARARASI YENİCE MTB CUP YENİCE /KARABÜK ( 18-20 AĞUSTOS 2017)

Büyük Erkekler Maraton yarışı üçüncüsü Abdülkadir Kelleci

Büyük Erkekler Cross Contry yarışı ikincisi Abdülkadir Kelleci

Büyük Erkekler Cross Contry yarışı Üçüncüsü Yunus Emre Yılmaz (Milli takım)

Büyük Bayanlar ikincisi Ayşe Çakır (Milli takım)

Büyük Bayanlar üçüncüsü Cansu Türkmenoğlu(Milli takım)

Genç erkekler birincisi Kadir Gök

DAĞ BİSİKLETİ MARATON TÜRKİYE ŞAMPİYONASI – ÇAMELİ/DENİZLİ( 27AĞUSTOS 2017)

Büyük Erkekler 2017 Dağ Bisikleti Maraton Türkiye şampiyonu Abdülkadir Kelleci

Büyük Bayanlar 2017 Dağ Bisikleti Maraton Türkiye şampiyonu Ayşe Çakır

Büyük Bayanlar 2017 Dağ Bisikleti Maraton Türkiye ikincisi Cansu Türkmenoğlu

ULUSLARARASI BOHEMYA TURU 2,2 –ÇEK CUMHURİYETİ-MİLLİ TAKIM (30 AĞUSTOS-09 EYLÜL 2017)

Büyük Erkekler Onur Balkan (Milli takım)

ULUSLARARASI BULGARİSTAN TURU 2,2 –BULGARİSTAN-MİLLİ TAKIM (02-09 EYLÜL 2017)

Milli takım Antrenörü Mert Mutlu (Milli takım)

Büyük Erkekler Mustafa Köklü (Milli takım)

Büyük Erkekler Yunus Emre Yılmaz (Milli takım)

ULUSLARARASI KAPADOKYA MTB CUP /NEVŞEHİR ( 15-17 EYLÜL 2017)

Büyük Erkekler Point to Point yarışı birincisi Abdülkadir Kelleci (Milli takım)

Büyük Erkekler Cross Contry yarışı genel klasman üçüncüsü Abdülkadir Kelleci (Milli takım)

Büyük Erkekler Eliminatör yarışı birincisi Yunus Emre Yılmaz (Milli takım)

Büyük Bayanlar Eliminatör yarışı birincisi Cansu Türkmenoğlu (Milli takım)

Genç erkekler birincisi Halil İbrahim Doğan

ULUSLARARASI YALOVA MTB CUP /YALOVA ( 24 EYLÜL 2017)

Genç erkekler birincisi Halil İbrahim Doğan (Brisaspor)

Elit Erkekler dördüncüsü Abdülkadir Kelleci (Brisaspor)

Elit Bayanlar dokuzuncusu Beyza Kahveci (Brisaspor)

Elit Erkekler yedincisi Yunus Emre Yılmaz (Milli takım)

Elit Bayanlar altıncısı Ayşe Çakır(Milli takım)

Elit Bayanlar Yedincisi Cansu Türkmenoğlu (Milli takım)

KADEŞ BARIŞ VE KARDEŞLİK KRİTERYUM YARIŞI –GENÇ ERKEKLER /ÇORUM( 27 EYLÜL 2017)

Genç erkekler birincisi Halil İbrahim Doğan

Genç erkekler üçüncüsü Eşref Batuhan Pekcan

Genç Erkekler Genel Takım Klasmanı şampiyonu Brisaspor

UZUNGÖL MARATON MTB ŞAMPİYONASI /TRABZON ( 01 EKİM 2017)

Elit Erkekler birincisi Abdülkadir Kelleci

ULUSLARARASI SALCANO ARNAVUTKÖY MTB CUP -HC/İSTANBUL ( 08 EKİM 2017)

Elit Erkekler Yedinci Abdülkadir Kelleci

Genç erkekler ikincisi Halil İbrahim Doğan

Elit Bayanlar Altıncısı Cansu Türkmenoğlu

ULUSLARARASI 53.CUMHURBAŞKANLIĞI TURU -HC/ALANYA/İSTANBUL ( 10-15 EKİM 2017)

Onur Balkan Türkiye Güzellikleri Mayosu Genel klasman şampiyonu (Milli takım)

ULUSLARARASI KONYA MTB CUP –C-3-C 2 /KONYA ( 21-22 EKİM 2017)

Genç erkekler birincisi Halil İbrahim Doğan

Elit Erkekler ikincisi Abdülkadir Kelleci (Milli takım)

Elit Bayanlar ikincisi Ayşe Çakır(Milli takım)

Elit Bayanlar üçüncüsü Cansu Türkmenoğlu (Milli takım)

Genç erkekler birincisi Halil İbrahim Doğan

Elit Erkekler ikincisi Abdülkadir Kelleci (Milli takım)

Elit Bayanlar ikincisi Ayşe Çakır(Milli takım)

Elit Bayanlar üçüncüsü Cansu Türkmenoğlu (Milli takım)

ALİ HÜRYILMAZ SEZON KAPANIŞ YOL YARIMALARI –ANTALYA/BELEK ( 27-29 EKİM 2017)

Genç erkekler birincisi Halil İbrahim Doğan

Genç erkekler üçüncüsü Eşref Batuhan Pekcan

Büyük Bayanlar birincisi Cansu Türkmenoğlu

Büyük Bayanlar ikincisi Beyza Kahveci

Genç Erkekler Genel Takım klasmanı ikincisi Brisaspor

Büyük Bayanlar ikincisi Beyza Kahveci

Büyük Bayanlar Genel Takım Klasmanı şampiyonu Brisaspor

Büyük Erkekler ikincisi Onur Balkan

Büyük Erkekler Genel takım klasmanı ikincisi Brisaspor

KARADENİZ KRİTERYUM YARIŞMALARI-RİZE /ÇAYELİ ( 04 KASIM 2017)

Genç erkekler birincisi Eşref Batuhan Pekcan

Genç erkekler İkincisi Yusuf Ziya Kelav

Genç Erkekler Genel Takım klasman şampiyonu Brisaspor

Büyük Erkekler ikincisi Abdülkadir Kelleci

Büyük Erkekler Genel takım klasmanı ikincisi Brisaspor

BRİSASPOR 2016 SEZONU BAŞARILARI

Görmek için tıklayın

BRİSASPOR 2015 SEZONU BAŞARILARI

Görmek için tıklayın

BRİSASPOR 2014 SEZONU BAŞARILARI

Görmek için tıklayın

BRİSASPOR 2013 SEZONU BAŞARILARI

Görmek için tıklayın

2012 SEZONU

Görmek için tıklayın

2011 SEZONU BAŞARILARI

Görmek için tıklayın

2010 SEZONU

Görmek için tıklayın

BRİSASPOR 2015 SEZONU BAŞARILARI

Görmek için tıklayın

BRİSASPOR 2014 SEZONU BAŞARILARI

Görmek için tıklayın

BRİSASPOR 2013 SEZONU BAŞARILARI

Görmek için tıklayın

2012 SEZONU

Görmek için tıklayın

2011 SEZONU BAŞARILARI

Görmek için tıklayın

2010 SEZONU

Görmek için tıklayın