Brisaspor başarılarına İstanbul’da da devam etti

Brisaspor başarılarına İstanbul’da da devam etti

1978 yılından bu yana yarışlarda pedal çeviren Brisaspor, İstanbul, Arnavutköy’de gerçekleşen ve Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun da takviminde olan “Uluslararası Salcano Mtb Cup –C-1” dağ bisikleti yarışlarında başarılarına yenilerini ekledi. Yabancı sporcuların da katıldığı yarışlarda Brisaspor sporcuları elit erkekler, genç erkekler ve yıldız erkekler kategorilerinde yarıştı.

Arnavutköy belediyesinin ev sahipliğinde ve Salcano tarafından organize edilen “Uluslararası Salcano Mtb Cup –C-1” dağ bisikleti yarışları, 25 ülkeden 179 sporcunun katılımıyla 2-3 nisan tarihlerinde arasında gerçekleşti.

9 kategoride yarışların gerçekleştiği “Uluslararası Salcano Mtb Cup –C-1”e Türkiye’nin yanı sıra, Rusya, Yunanistan, Fransa, Belçika, Japonya, Kazakistan, Makedonya, Libya ve İran’dan gelen sporcular da katıldı ve yarışlar kıyasıya bir rekabete sahne oldu.

Elit erkekler, genç erkekler ve yıldız erkekler kategorilerinde yarışlara katılan Brisaspor, yıldız erkekler kategorisinde Halil İbrahim Doğan ile birinciliği, elit erkekler kategorisine Abdülkadir Kelleci ile üçüncülüğü ve genç erkekler kategorisinde Sinan İli ile dördüncülüğü elde etti.

Yorumlar kapalı.