Brisaspor, Mersin Uluslararası Bisiklet Turu’nda takım olarak ikinciliği elde etti

Brisaspor, Mersin Uluslararası Bisiklet Turu’nda takım olarak ikinciliği elde etti

Uluslararası Bisiklet Birliği (UCI) ve Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun 2016 yılı takviminde yer alan “Mersin Uluslararası Bisiklet Turu”na katılan Brisaspor, başarılarına yenilerini ekledi. 14-17 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen yarışlara, 8 ülkeden, 10 takım ve 67 sporcu katıldı.

Brisaspor Bisiklet Takımı, ulusal ve uluslararası turnuvalarda başarılı performansını sürdürüyor. Son olarak 14-17 Nisan tarihleri arasında Mersin Uluslararası Bisiklet Turu ‘Tour Of Mersin’ müsabakasına katılan Brisaspor, bir kez daha önemli sonuçlar elde etti.

Brisaspor-Takimi

Mersin’de bu yıl ikincisi düzenlenen yarışlara 10 ülkeden 102 sporcu katıldı. 4 etapta gerçekleşen yarışlar Anamur’da başladı ve Mersin’de son buldu. Toplam 542 km olarak gerçekleşen zorlu yarışlarda genel ferdi klasmanda üçüncülüğü Brisasporlu Stefan Hristov kazanırken, genel takım klasman ikincisi ise Brisaspor oldu. Aynı zamanda 4. etapta takdim edilen Mersin Belediyesi’nin özel ödülü kapsamında Brisasporlu Abdulkadir Kelleci 1., Serkan Balkan 2. oldu.

4Etap-Mersin-Belediyesi-ozel-odulu

Yorumlar kapalı.